Jak si říct o peněžité svatební dary?

Vrátit se zpět

Je trochu trapné, říkat si o peníze, jako o svatební dar…ale i na tuto problematiku můžete vyzrát originálně a s humorem. Jak? Vyberte si z nápaditých kartiček, které to řeknou za vás.

Nechcete stovku různých svatebních darů, růžový karlovarský porcelán ani jiné užitečné sady v několika provedeních? Chcete si dary vybrat sami, podle svého vkusu a stylu, nebo si zaplatit báječnou svatební cestu? Společným jmenovatelem všeho zmíněného jsou peníze. Existují svatební blahopřání s připravenou kapsičkou na peníze, ale zásadním krokem je to, jak zdvořile a mile příbuzné a přátele o peníze požádat.

Kartička to řekne za vás

Nemusíte se obávat trapných situací. Naopak – peníze jako svatební dar jsou zcela běžnou komoditou a ruku na srdce – leckdy jsou lepší, než přešlapy v podobě zvláštních darů a kýčů. Pokud patříte k těm, kdo se rozhodli pro žádání financí jako svatební dar, může vás inspirovat nabídka originálních a vtipných kartiček. Stačí si vybrat z roztomilých obrázků, doplnit svá jména nebo jiné údaje a rozeslat kartičky spolu se svatebním oznámením.

Co se dočteme v žádosti o peněžitý dar

Aby kartička byla originální, doplňte ji svými jmény nebo iniciály. Zvolit můžete i vtipný veršík. Rozhodně byste neměli zapomenout na poděkování a vhodné je doplnění jednoznačnými symboly. Na webu ioznameni.cz si můžete vybrat z mnoha typů kartiček s žádostí o dar. Nejoblíbenější jsou obrázky s penízky a s kasičkou ve tvaru prasátka…stačí si vybrat, který styl a které verše by se vám nejvíce zamlouvaly.

V praxi

Vyberte si jednu z šablon kartiček – nebo si s grafikem domluvte vlastní originální podobu. Základní údaje, jako svá jména, textík či svatební datum vyplňte do předpřipraveného formuláře a odešlete. To je vše. Vtipné, milé požádání o peníze na váš budoucí dům, auto nebo na svatební oslavu je na světě a vy se nemusíte obávat žádných trapných pohledů a nervózního vysvětlování. Inspirujte se!